O Zuzce

Fyzioterapie Holubova Pardubická fyzioterapeutka vychovaná olomouckou Fakultou tělesné kultury Univerzity Palackého. Na člověka se ráda dívá ze všech stran, zajímá ji funkce a provázanost celého těla ji nepřestává fascinovat. Říká, že vše je důležité, vše spolu souvisí.

Inspiruje ji Clara Lewitová, ve své práci dále využívá zejména DNS prof. Koláře, metodu McKenzie a metodu L. Mojžíšové. Sama (po mnoha letech tance) dobře ví, co znamená bolavé tělo. Její práce je o hledání... často najde, někdy nenajde... vždy ale naplno a s hlubokým zájmem o vaše zdraví. Miluje haraburdí z půd a tulipány.

Nabízím vám následující služby:

  • preventivní pohybové programy
  • diagnostiku a léčbu akutních i chronických poruch a bolestí pohybového aparátu včetně poúrazových a pooperačních stavů
  • relaxační a rekondiční programy

Pracoviště nemá smlouvu se zdravotními pojištovnami.

Ceny nabízených služeb včetně ordinační doby naleznete níže.

Ceník

popis cena
Cena za terapeutickou hodinu (50 - 55 min) 1100 Kč
Cena za terapeutickou půlhodinu (cca 25 min) 600 Kč

V případě, že se nemůžete v objednaném termínu dostavit, je třeba se z něj alespoň den předem odhlásit. V opačném případě po vás bude vyžadována úhrada neomluvené hodiny. Děkuji za pochopení.

Provozní doba

pondělí - pátek:
Dle objednávek

Dárkové poukazy

Přemýšlíte nad dárkem pro své blízké? Nabízím dárkové poukazy na mé služby.

Poukazy jsou k zakoupení v mé ordinaci, případně máte možnost vlastního vytisknutí (instrukce vám zašlu emailem po objednání poukazu).